naha laserhooldus

Pigmendilaikude lasereemaldus

Pigmendilaigud ning tumedamad alad nahas, on põhjustatud melaniini liiast selle piirkonna rakkudes. Pigmendilaikude alla käivad tedretähnid, sünnimärgid, lentiigod, melasmad, Cafe au lait laigud, mongoli laigud, Ota neevused, Ito neevused jne.

Enamus pigmendilaikusid on beniigsed, kuid osa neist võib areneda ka melanoomideks. Kuna pigmendilaikude lasereemaldus on ainult kosmeetiline protseduur, siis me paluksime, et eemaldatavad laigud oleks eelnevalt hinnatud ka dermatoloogi poolt.

Protseduur

Protseduuri ajal, Q-switch laseri pulsatsioonid suunatakse otse pigmenteerunud alale. Naharakud, milles melaniini konsentratsioon on suurem, absorbeerivad intensiivse laserenergia, kuumenevad ning degenereeruvad. Samal ajal , ümbritsev nahakude jääb kahjustamata. Peale protseduuri, hakkab immuunsüsteem surnud naharakke minema kandma, jättes naha pigmendi heledamana.

Protseduuri aeg sõltub pigmenteerunud ala suurusest mõnest sekundist mõne minutini. Klient võib tajuda kerget ebamugavustunnet protseduuri ajal, kuid kõrvalmõjud protseduurile on minimaalsed.

Tulemused

Enamus pigmendilaikude täielikuks eemaldamiseks läheb vaja vaid paari protseduuri. Lihtsamatel juhtudel piisab ka ühest protseduurist, kuid protseduuride arv ja tulemus sõltub paljudest individuaalsetest faktoritest.

Naha fraktsioneeritud lasernoorendamine

Kortsud, suurenenud poorid ja ebaühtlane nahk on murekohad, mis kimbutavad paljusid ea kasvades. Alternatiivina ebaefektiivsetele kreemidele ning ablaseerivatele protseduuridele, võimaldab meie laser pakkuda kliendile lahendust, mis säästab nahka, kuid on samal ajal tõhus ja kiire.

Naha fraktsioneeritud lasernoorendamise protseduuril saadetakse probleemsesse piirkonda kiired, kõrge energia konsentratsiooniga laserpulsatsioonid, mis tekitavad nahas fotoakustilise efekti, stimuleerides rakke tootma rohkem kollageeni. Suurenenud kollageeni hulk vähendab nahadefektide, nagu kortsud, tugevad vaod, aknearmid, suurenenud poorid ja ebaühtlase nahatooni silmatorkavust.

Naha fraktsioneeritud lasernoorendamine on olnud populaarne esteetiline nahaprotseduur juba mitmeid aastaid. Varem eemaldati laseriga naha pealmised kihid, põhjustades sellega valu ning pikka taastumisaega. Meie laser pakub alternatiivina mitteinvasiivset lahendust, mis on valuvaba ning minimaalsete kõrvalmõjudega.

Protseduur

Naha fraktsioneeritud lasernoorendamise protseduur võtab vähem kui 10 minutit, ei kaasa mingeid kõrvalmõjusid ning on valuvaba. Laserkiir suunatakse katkestamatult protseduuri piirkonnale, vältides tundlikke piirkondi. Protseduuri teostatakse enamjaolt näole, kaelale ja/või kätele. Peale protseduuri võib nahal olla kergelt punetav jume, kuid see on ka ainus kõrvalmõju.

Tulemused

Klient näeb positiivseid tulemusi naha väljanägemises, elastsuses ja toonis juba peale esimest protseduuri. Tugevad vaod on vähenenud, naha tekstuur tundub ühtlasem ja armid on vähem silmapaistvad. Tulemuste püsimiseks tuleb protseduuri korrata.

Ämblikneevuste laser skleroteraapia

Ämblikneevused on veresooned, mida on läbi naha näha. Tervisele ohutud veresoontepõimikud on sinakas-punakas-lilla tooniga ning võivad esineda pea igas kehapiirkonnas, aga on sagedamini näol ja jalgadel. Telangiektaasiatel on mitmeid tekkepõhjuseid, kuid enamjaolt tekivad need kaasuva nähtusena vananemisele.

Protseduur

Ämblikneevuste ravi ajal suunatakse Q-swich laseri pulsatsioonid kogule probleemsele piirkonnale. Veenides ja kapillaarides absorbeerub laserkiirte energia, kuid ülejäänud nahk ja koed jäävad kahjustamata.

Protseduuri aeg sõltub probleemse piirkonna suurusest, aga kindlasti ei võta see rohkem aega kui paar minutit. Kõrvalmõjud protseduurile on minimaalsed, kliendid võivad tajuda piirkonnas kerget ebamugavustunnet ning näha punetust, kuid see on ka kõik.

Tulemused

Väikesed veresoontepõimikud saab tihtipeale täielikult eemaldada vaid ühe protseduuriga, samas mõni piirkond vajab korduvaid protseduure, et vähem silmapaistvaks muutuda. Siiski enamus meie klientidest näevad suurt paranemist naha välimuses juba pärast ühtainust protseduuri.