tätoveeringute lasereemaldus

Tätoveeringute lasereemaldusest

Tätoveeringute lasereemaldusest


Et mõista, kuidas tätoveeringute lasereemaldus töötab, on tähtis aru saada, kuidas toimub tätoveerimise protsess. Tätoveeringu tegemisel viiakse nõelaga tindiosakesed pärisnaha ehk dermise kihti nahas. Koheselt peale tindiosakeste jõudmist nahka, liigitab keha immuunsüsteem uued tulijad sissetungijateks ning püüab makrofaagide abiga need kehast uuesti eemaldada. Tänu tindiosakeste suurusele ning sügavale asukohale, ei saa makrofaagid aga sellega hakkama, mistõttu jääb tätoveering dermises kahjustamata.

Tätoveeringute lasereemaldus aitab kehal tindiosakestest lahti saada, neid eelnevalt väiksemateks kildudeks lõhkudes. Tattooeemaldus kasutab protseduuri tegemiseks maailmas tätoveeringute eemaldamiseks enim kasutatavat Astanza Revolution laserit, mis saadab kindla lainepikkusega laserkiire otse soovimatu pigmendiosakeseni, mis selektiivselt just selles absorbeerub ning tulemusena selle kuumenema ning tillukesteks osakesteks purunema paneb. Need osakesed on piisavalt väiksed, et immunsüsteem suudab need kehast elimineerida

Korduvprotseduuride käigus on näha, kuidas tätoveering aegamööda tuhmub ning lõpuks nahalt täielikult kaob. See tuhmumise protsess on keha immuunsüsteemi tugev töö, et minema kanda laseri poolt purustatud pigmendiosakesed. Seetõttu paneme klientidele südamele, et protseduuride käigus tuleb järgida tervislikku elustiili, et aidata kaasa tätoveeringu kiiremale kadumisele. Kuna tätoveeringute lasereemaldus põhineb keha immmuunsüsteemi tööl, siis nõrgema immuunsusega klientidel on suurem tõenäosus saada aeglasemaid tulemusi.

Tattooeemaldus pakub parimat tätoveeringute lasereemalduse teenust Eestis! Kõik protseduurid on ohutud, mitteinvasiivsed ja efektiivsed. Helista meile juba täna, et saada rohkem infot, kuidas meie laser töötab ning et panna aeg meie tasuta konsultatsioonile.

Tätoveeringute lasereemaldus

Tätoveeringute eemaldamine laseriga on ainus kliiniliselt tõestatud meetod eemaldamaks tätoveeringuid ilma armkudet tekitamata. Q-switch laser saadab välja lühikesi valguslaine pulsatsioone, mis purustavad tätoveeringu pigmenti nahas. Tätoveeringut eemaldades saadab masin nanosekundilised kindlate lainepikkustega pulsatsioonid tätoveeritud alale nahal. Lainepikkused absorbeeruvad selektiivselt tätoveeringu värviosakestes, jättes ümbritsevad koed ja naha pigmendiosakesed, nagu melaniin ning hemoglobiin, kahjustamata.

Tätoveeringu värviosakesed absorbeerivad laserenergia, soojenevad selle käigus ning purunevad väiksemateks osakesteks. Laserhooldusele järgnevate päevade ja nädalate jooksul kannavad vere valgelibled purustatud värviosakesed lümfisüsteemi kaudu kehast välja ja selle käigus toimub ka tätoveeringu hajumine. Korduvate protseduuride korral purustatakse ka järele jäänud värviosakesed jättes naha värvist puhtaks.

Protseduuri tuleks korrata mitte varem kui iga 4 nädala tagant ning tätoveeringu täielikuks eemaldamiseks kulub keskmiselt 6-8 protseduuri, kuid protseduuri produktiivsus oleneb paljuski tätoveeringu tegemiseks kasutatud tindi omadustest ning kliendi immuunsüsteemist.

Püsimeigi lasereemaldus

Ääretult populaarseks saanud püsimeigi teenus on küll tuhandete naiste elusid lihtsustanud ja muretumaks muutnud, kuid püsimeiki tehes võib ka juhtuda, et tulemus ei vasta ootustele või muutuvad moesuunad ning püsimeiki soovitakse korrigeerida või hoopis eemaldada.

Püsimeigi eemaldamise protseduur sarnaneb tehnoloogiliselt tätoveeringute eemaldamise protseduuriga, kuid arvestada tuleb püsimeigis kasutatud segatud värvitoonidega. Erinevad toonid reageerivad erinevate laseri lainepikkustega, mistõttu võib ka kerge meigi eemaldamine vajada mitut laserprotseduuri.

Tätoveeringute laserkorrigeerimine

Kui teie praegune tätoveering enam ei rahulda teid, kuid te ei soovi oma nahka täielikult tätoveeringust puhastada, vaid soovite vana tätoveeringut uuendada või asendada mõne muu pildiga, siis koostöös tätoveerijatega on Tattooeemaldus laserspetsialisti juures võimalik peale uue tätoveeringukavandi joonistamist vana tätoveeringut täpselt nii palju hajutada, et see uue alt paistma ei jää. Tattooeemaldus ja 2nd Skin Tattoo Salongi tätoveerijad just sellist koostööd pakuvadki. Tätoveeringu osaline eemaldus vähendab koormust nii nahale kui ka rahakotile ning ka uue tätoveeringu tulemus jääb ilusam ning korrektsem kui ilma eelneva eemaldusprotseduurita.

Korduma kippuvad küsimused

Millist laserit me kasutame?

Astanza Revolutione International laseri näol on tegemist passive Q-switch laseriga, mis tätoveeringute lasereemalduse protsessis saadab heleda, kiirelt sähvivast valgusallikast valgusimpulsi Nd:YAG laservarda kristallile, et ergutada aatomeid laservardas. Kui aatomid kristallis saavad energialaengu, paiskavad nad välja footoneid, mis liiguvad kindlal lainepikkusel. Läätsed ja peeglid fokusseerivad footonid laserkiireks, mis kannab energia nahani ning selektiivselt absorbeerub tätoveeringu tindiosakestes. Iga lainepikkus reageerib tätoveeringu teatud tindivärvide vahemikuga. Astanza Revolutione International laser kasutab kahte lainepikkust, 1064nm ja 532nm. Need on kaks põhilist lainepikkust, mida tätoveeringute ja püsimeigi eemaldamisel kasutatakse eemaldamaks musti, tumesiniseid, halle, pruune, lillasid, punaseid, oranže, roosasid ja kollaseid värvipigmente. Laser tekitab intensiivselt jõulisi laserpulsatsioone, mis kestavad ligi nanosekundi, kontsentreerides nii energiat. Need lühikesed intensiivsed pulsatsioonid on ideaalsed purustamaks tätoveeringu värv osakesi nahas ilma nahakudesid kahjustamata.

Palju protseduure on tätoveeringu täielikuks eemaldamiseks vaja?

Kuna iga tätoveering on erinev ning iga inimese individuaalne paranemiseks kuluv aeg samuti, siis ei saa täpselt öelda, palju kulub aega tätoveeringu täielikuks eemaldamiseks. Enamus kliente vajab keskmiselt 5-10 protseduuri. Rohkem hajunud tätoveeringute puhul võib see arv olla vaid 3-4. Meie laserhooldusspetsialist hindab mitmeid erinevaid faktoreid, et ennustada, kui palju protseduure võiks just Sinu tätoveeringu eemalduseks vaja minna. Seega broneeri kohe aeg tasuta konsultatsiooniks, kus hinnataksse Sinu

tätoveeringu vanust,

tätoveeringu suurust,

tätoveeringu asukohta,

tätoveeringuks kasutatud värve,

pigmentide sügavust nahas,

pigmendiosakeste tihedust,

armkoe olemasolu protseduuri piirkonnas,

kliendi tervist.

Kas tätoveeringu lasereemaldus on valulik protseduur?

Tätoveeringu lasereemalduse protseduuri on võrreldud tundega, kui kustutuskummi hõõruda vastu nahka. Klient võib tunda teatud määral ebamugavust, kuid üldiselt on protseduur hästi talutav. Kui Sa oled üle elanud tätoveerimise protseduuri, saad Sa kindlasti hakkama ka selle eemaldamisega. Tätoveeringu lasereemalduse protseduur on õnneks väga lühiajaline, kestes 1-30 minutit, olenevalt eemaldatava tätoveeringu suurusest. Tattooeemaldus pakub erinevaid valutustamise meetodeid, et protseduuri kliendile võimalikult meeldivaks muuta.

Kas protseduuril on kõrvalmõjusid?

Tätoveeringu lasereemaldus on kõige ohutum meetod eemaldamaks tätoveeringu tinti nahast. Kõrvalmõjud, mida kliendid on kogenud, on naha punetus, sügelus, turse, villid ja naha pigmentatsiooni muutus protseduuri piirkonnas. Kõik need kõrvalmõjud on ajutised ning kaovad peagi. Loe veel kord ka hooldusest peale protseduuri!

Palju tätoveeringu lasereemaldus maksab?

Tattooeemaldus leiab, et miski ei peaks taksitama Sind saamast endale soovitud naha väljanägemist, eriti veel hind. Selletõttu pakumegi tasuta konsultatsiooni kõigile klientidele. Selle konsultatsiooni käigus leiamegi makseviisi, mis sobib Sinu võimalustega. Tattooeemaldus pakub parimat lasereemalduse teenust Eestis! Võta meiega kohe ühendust ja lepime kokku tasuta konsultatsiooni aja!

Kas minu tätoveeringut on võimalik hajutada enne cover-up tattood?

Jah! Paljud kasutavad cover-up tattood, et oma soovimatut tätoveeringut katta. Cover-up tattoo võimaldab senist kunstitööd peita või varjata uue tätoveeringuga, aga arvestada tuleb, et mõnda vana tööd on raske uuega katta, tema suure tindipigmendi tiheduse tõttu. Tätoveeringu lasereemaldusega saab vana tätoveeringut mõne protseduuriga sellisel määral hajutada, et selle uue tätoveeringuga katmine on tätoveerijale tunduvalt kergem ning ka tulemus on kaunim. Tattooeemaldus pakub koostöös 2nd Skin tätoveerijatega võimalust eemaldada vaid mingi osa vanast tätoveeringust, et maksimaliseerida rahulolu uue tätoveeringu tulemusega.

Hooldus enne ja peale protseduuri

Hooldus enne ja peale protseduuri


Tätoveeringute ja püsimeigi lasereemalduse protseduur kulgeb enamjaolt ilma kõrvalmõjudeta ning on kliendi tervisele ohutu, kuid arvestama peaks järgmiseid aspekte. Kui Sa neid juhiseid silmas pead, siis Sinu tätoveering hajub kiiresti ning nahk taastub veatult. Kui Sul on küsimusi või muresid, võta meiega kohe ühendust!
 • Ära tule protseduurile, kui oled haigestunud mõnda viirushaigusesse või põletikku!
  • Kui Sul on mõni süsteemne või krooniline haigus, palun maini seda enne ka mulle. Kuna olen ka meditsiinitöötaja, annan nõu, kas Sinu puhul võib protseduuril olla lisa riskifaktoreid.
 • Protseduurile tuleks tulla päevitumata nahaga, et vältida hüpopigmentatsiooni e. vähenenud pigmendiga alade teket hoolduspiirkonnas.
 • Hoia nahapiirkond, kus protseduur tehti, peale protseduuri puhas, et minimaliseerida naha infitseerumise võimalust.
 • Ära mine peale protseduuri sauna, basseini, merre ega spasse. Duši all jälgi, et veejuga, millega piirkonda pesed ei oleks liigselt tugev.
 • Kosmeetiliste tätoveeringute eemaldamise esimesel protseduuril võib püsimeigi pigment hoopis tumeneda püsimeigiks kasutatud segatud värvipigmentide omaduste tõttu, kuid järgmised protseduurid hajutavad tumenenud pigmendiosakesed nii nagu tavapärase tätoveeringu eemaldamise puhul.
 • Pärast protseduuri võib protseduuri piirkond olla veid punetav ja tursunud. See on märk sellest, et nahk reageerib protseduurile ning seetõttu ka suurendab makrofaagide aktiivsus tegeleda purustatud pigemandiosakestega. Hoia piirkonnal külmakotti ning ära piirkonda asjata näpi!
 • Ära kindlasti lõhu piirkonda tekkinud ville! Need imenduvad ise, kuid nende purustamisel võib piirkond infitseeruda ja põhjustada soovimatuid kõrvalmõjusid.
 • Pärast protseduuri tuleks piirkonda hoida 4 nädalat otsese päikesevalguse eest kaetuna, et vältida nahapiirkonna hüperpigmenteerumist.
 • Piirkond ei vaja erihooldust antiseptikumidega. Juhul kui punetus ja turse 24tunni jooksul ei ole vähenenud, siis võta kindlasti ühendust protseduuri teostajaga!
 • Joo palju vett, et intensiivistada immunsüsteemi tööd. Ka ümbritseva ala masseerimine parandab piirkonna verevarustust ning seeläbi kiirendab tätoveeringu tuhmumise protsessi.